1. Business Development Manager PL

Business Development Manager PL

Nazwa firmy: indaHash

Opis oferty:

indaHash jest najszybciej rosnącą technologiczną platformą do współpracy z influencerami na świecie. Aktualnie spółka działa na ponad 80 rynkach i ma biura w Niemczech, USA, Wielkiej Brytanii, Dubaju, Singapurze, RPA oraz Polsce. indaHash współpracuje z ponad 700,000 influencerami i obsługuje największe marki z listy Fortune 500.

Od 2016 roku przeprowadziliśmy ponad 1700 kampanii dla największych światowych marek (Coca-Cola, McDonald’s, L’Oreal, Electrolux i wiele innych) na ponad 80 rynkach. Współpracujemy z domami mediowymi i agencjami reklamowymi na całym świecie oraz umożliwiamy przeprowadzenie skutecznych kampanii o zasięgu globalnym na Instagramie, Facebooku i Snapchacie.

Co możemy Ci zaoferować?
  • wkład w rozwój jednego z najszybciej rozwijających się startupów w Polsce
  • możliwość wdrażania nowych rozwiązań w zakresie działania zespołu
  • wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i doświadczenia
  • niepowtarzalną atmosferę pracy w cudownym biurze na Powiślu

Wymagania

praca z social media nie jest Ci obca posiadasz doświadczenie w pracy z domami mediowymi lubisz pracować pod presją czasu posiadasz co najmniej 2-letnie doświadczenie w Business Development/Sales znasz język angielski na poziomie co najmniej C1 jesteś doskonałym organizatorem i umiesz ustalać priorytety

Zadania na stanowisku

kierowanie kilkuosobowym zespołem identyfikacja oraz zdobywanie nowych klientów współpraca z działem Creation i Influencer & Client Relations realizowanie planów sprzedaży współpraca z największymi domami mediowymi i agencjami w Polsce przygotowywanie ofert i nawiązywanie współpracy z klientami analizowanie zmieniających się trendów w social media

Jesteśmy najszybciej rosnącą technologiczną platformą do współpracy z influencerami na świecie. Aktualnie działamy na ponad 80 rynkach i mamy biura w Niemczech, USA, Wielkiej Brytanii, Nigerii, Singapurze, Indonezji, Japonii, RPA oraz Polsce. Współpracujemy z ponad 600,000 influencerami, a naszymi klientami są największe marki z listy Fortune 500.

Od 2016 roku przeprowadziliśmy ponad 1900 kampanii dla największych światowych marek (Coca-Cola, McDonald’s, L’Oreal, Electrolux i wiele innych) na 80 rynkach. Współpracujemy z domami mediowymi i agencjami reklamowymi na całym świecie oraz umożliwiamy przeprowadzenie skutecznych kampanii o zasięgu globalnym na Instagramie, Facebooku i Snapchacie.

Struktura macierzowa - każdy może stać się TEAM LEADEREM! Zachęcamy naszych pracowników, bo zdobywali i podwyższali swoje umiejętności w zakresie PROJECT MANAGEMENTU!

Wspieramy PASJE! Uprawiasz SPORT? Super! Mamy specjalną, brandowaną odzież techniczną specjalnie dla Ciebie! Co jeszcze? Mamy programy sponsorskie, zespół biegaczy, drużynę piłkarską i wiele więcej. Powiedz nam więcej o sobie, a chętnie podzielimy się tym na naszych social mediach! #instafamous

Jesteśmy GLOBALNIE TRANSPARENTNI - otwarcie komunikujemy nasze sukcesy, wyzwania i cele we wszystkich zespołach

Jesteśmy NIEPOWTARZALNI! Nie ma drugiego takiego miejsca jak indaHash! Kochamy towarzystwo PSÓW w naszym biurze, HAPPY HOURS w każdy piątek, kiedy serwujemy zimne piwo i pyszne prosecco, nasze imprezy tematyczne i prace charytatywne, których podejmujemy się co miesiąc.

  • Darmowe lekcje Angielskiego
  • Pakiety Multisport i Medicover
  • Wewnętrzne treningi i szkolenia
  • Warsztaty z coachem
  • Program rozwoju talentów
  • Międzynarodowe imprezy integracyjne
  • Naproom, Game Room, Stół bilardowy
  • Programy stażowe
  • Planowanie ścieżki kariery
  • System nagród dla każdego działu
  • Program rozwoju sportu oraz pasji pracowników
  • Aktywne wspieranie akcji CSR