1. Blacharz samochodowy
G

Blacharz samochodowy

GOLD CAR

Opis stanowiska

Wymagania i obowiązki:
- wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku
- umiejętność życzliwej współpracy w zespole, chęć do pracy
- umiejętności rozbrajania i uzbrajania aut podczas napraw blacharskich
- wiedzy z zakresu napraw blacharskich i wymiany uszkodzonych elementów nadwozia
- dbanie o swoje stanowisko pracy
- dokładność i precyzja, odpowiedzialność za jakość wykonywanej pracy
- rzetelność, uczciwość, sumienność.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- wysokie wynagrodzenie
- możliwość rozwoju w związku z planowaną rozbudową firmy
- pracę na pojazdach najwyższej klasy na nowych oryginalnych częściach,samochody PREMIUM
tel. 605200... Wyświetl numer ×Zabezpieczenie anty-spamowe Zamknij 882029... Wyświetl numer ×Zabezpieczenie anty-spamowe Zamknij
Idealne CV dla stanowiska Blacharz samochodowy przygotujesz w 5 minut.