1. Bankier Klienta
F

Bankier Klienta

Finanse

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Jakie będą Twoje zadania?

  • terminowe monitorowanie występujących sygnałów wczesnego ostrzegania (EWS) dla Klienta Biznesowego,
  • ocena wpływy sygnału na ryzyko kredytowe Banku,
  • wydawanie rekomendacji w zakresie stosowania sankcji oraz strategii dalszej współpracy,
  • weryfikacja klauzul umownych,
  • wsparcie w zakresie tworzenia raportów dotyczących portfelowej weryfikacji spełnienia warunków współpracy,
  • odpowiadanie za kontakt (głównie mailowy) z jednostkami biznesowymi w zakresie nakładanych sankcji.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe na kierunku ekonomicznym (lub w trakcie studiów),
  • dobrą znajomość pakietu MS Office (w szczególności excel),
  • wiedzę w zakresie funkcjonowania przedsiębiorstw (mile widziana),
  • umiejętność formułowania wniosków z przeprowadzonej analizy i wydawania rekomendacji,
  • umiejętność pracy w zespole i otwartość na nowe zadania.

OFERUJEMY:
  • możliwość dalszego rozwoju w kierunku Monitoringu Indywidualnego Ekspozycji Kredytowych wraz z oceną zdolność kredytowej przedsiębiorstw,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • dofinansowanie do świadczeń socjalnych (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe itp.).
Idealne CV dla stanowiska Bankier Klienta przygotujesz w 5 minut.