1. Azure Devops Engineer
B

Azure Devops Engineer

Be | Shaping the Future Poland

Opis stanowiska

Wymagania:

Requirements:

  • Solid experience with Azure and Ansible
  • Experience with Azure automation
  • Experience creating unattended installations distributed across on premise (VMWARE) and cloud (MS Azure) hosted systems and applications
  • Experience with Microsoft Azure Cloud and VMWARE platform and massively scaled architectures
  • Experience with DevOps practices and toolchain (Kubernetes, Docker, Ansible, Jenkins, ELK, ...)
  • Ability to adjust communication for respective target (business / tech)
  • Business-fluent English.

Obowiązki:

location: Warsaw and fully remote in Poland

Oferujemy:

Benefits:

  • Competitive salary (up to 19 k PLN gross UoP, up to 140 PLN p/h net + VAT on B2B)
  • Friendly & open-minded team
  • International environment
  • Healthcare and multisport program
  • Relocation package (work permit, 4 week accommodation, 1 way flight ticket)
Aplikuj Ogłoszenie podstawowe Be | Shaping the Future Poland Ważne jeszcze 65 dni (do 15.10.2020) obserwuj to ogłoszenie Aplikuj Ogłoszenie z portalu zobacz szczegóły i aplikuj Numer ogłoszenia: 63573571Data wprowadzenia: 15 lipca 2020Aktualizacja: 11 sierpnia 2020Wyświetleń: 136Wyświetleń na liście: 2 456 Wydrukuj to ogłoszenie Poleć znajomemu Podziel się na Facebooku zgłoś do moderacji ×

Ogłoszenie nie powinno się tu pojawiać ponieważ*:Twój e-mail / tel. (opcjonalnie) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zawartych w formularzu kontaktowym w celu obsługi zgłoszenia. * Polityka prywatności
Idealne CV dla stanowiska Azure Devops Engineer przygotujesz w 5 minut.