1. AWS Solution Architekt
A

AWS Solution Architekt

ASTEK Polska

Opis stanowiska

Wymagania:

Do całkowicie zdalnej pracy poszukuję AWS Solution Architekta. Stawka: ok. 900 netto+vat/dzień Przyszłe zadania:

  • Współpraca z grupami użytkowników biznesowych nad zrozumieniem ich procesów oraz wymagań
  • Współpraca z członkami zespołu projektowego nad identyfikacją i projektowaniem rozwiązań wspierających potrzeby biznesowe
  • Tworzenie i rozwój planu rozwoju systemu powiązanego z realizacją strategii biznesowej
  • Projektowanie i dokumentowanie Architektury Rozwiązania
  • Doradztwo odnośnie technologii z uwzględnieniem trendów rynkowych oraz standardów klienta
Wymagania:
  • Praktyczne doświadczenie w pracy z chmurą AWS
  • Mile widziany certyfikat potwierdzający znajomość AWS, np. AWS Certified Solutions Architect
  • Znajomość architektury korporacyjnej
  • Znajomość integracji systemów
  • Wiedza na temat wymagań niefunkcjonalnych

Oferujemy:

  • Solidne fundamenty
  • Ambitne projekty
  • Indywidualny rozwój i przyjazna atmosfera
  • Znane marki
  • Inspirujący liderzy
  • Elastyczność
  • Dodatkowe korzyści
  • System poleceń
Aplikuj Ogłoszenie podstawowe ASTEK PolskaAdresGdańsk, Gdynia, Słupsk, Tczew, Wejherowo, Rumia, Starogard Gdański, Chojnice, Malbork, Kwidzyn, Sopot, Lębork, Pruszcz Gdański, Ważne jeszcze 64 dni (do 14.10.2020) obserwuj to ogłoszenie Aplikuj Ogłoszenie z portalu zobacz szczegóły i aplikuj Numer ogłoszenia: 63571352Data wprowadzenia: 14 lipca 2020Aktualizacja: 11 sierpnia 2020Wyświetleń: 233Wyświetleń na liście: 3 420 Wydrukuj to ogłoszenie Poleć znajomemu Podziel się na Facebooku zgłoś do moderacji ×

Ogłoszenie nie powinno się tu pojawiać ponieważ*:Twój e-mail / tel. (opcjonalnie) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zawartych w formularzu kontaktowym w celu obsługi zgłoszenia. * Polityka prywatności
Idealne CV dla stanowiska AWS Solution Architekt przygotujesz w 5 minut.