1. Asystent / Asystentka kierownika projektu
P

Asystent / Asystentka kierownika projektu

PEKABEX

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

    Wsparcie Kierownika Projektu w zadaniach związanych z koordynacją prowadzonych projektów,
    Prowadzenie analizy budżetu, harmonogramu i postępu wykonywanych robót związanych z procesem projektowania, produkcji, dostawy i montażu prefabrykowanych konstrukcji żelbetowych,
    Administrowanie dokumentacją projektu,
    Kontakt z inwestorami, generalnymi wykonawcami oraz biurami projektowymi,
    Prowadzenie korespondencji z klientami,
    Wyceny kontraktów,
    Negocjacje i współudział w kontraktacji podwykonawców i dostawców,
    Kompletowanie dokumentacji projektowej.

      Wykształcenie wyższe – inżynier budownictwa,
      Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
      Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
      Komunikatywna znajomość języka niemieckiego będzie atutem,
      Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
      Odwaga w podejmowaniu wyzwań,
      Wysoka kultura osobista,
      Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,
      Skuteczność w realizacji celów, terminowość,
      Prawo jazdy kat. B.
      Oferujemy:

        Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym,
        Przyjazną atmosferę,
        Dostęp do pakietu benefitów.
        Idealne CV dla stanowiska Asystent / Asystentka kierownika projektu przygotujesz w 5 minut.