1. Analityk Biznesowo-systemowy
7000 - 12000 PLN
B2B/samozatrudnienie: netto + VAT /mc

Analityk Biznesowo-systemowy

Nazwa firmy: Eyzee
specjalista

Co Ci oferujemy?

  • zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B
  • płatne dni wolne
  • służbowy laptop i monitor
  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej w Medicover
  • sportową kartę Multisport
  • omawianie postępów i rozwoju co pół roku
  • szkolenia in-house
  • spotkania "Talk&Beer", wyjazdy integracyjne
  • upominki i spotkania dla dzieci

Wymagania

  • min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku analityka systemowego lub biznesowo-systemowego
  • doświadczenie w projektach IT w branży finansowej, telekomunikacyjnej lub pochodnej
  • znajomość i doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych
  • bardzo dobra znajomość narzędzi Atlassian Jira i Confluence z perspektywy zaawansowanego użytkownika lud administratora
  • umiejętność projektowania i implementowania procesów w Atlassian Jira
  • znajomość notacji UML i BPMN oraz narzędzi do modelowania (w szczególności Enterprise Architect)
  • znajomość metodyk pozyskiwania, modelowania oraz tworzenia specyfikacji wymagań biznesowych i systemowych
  • wysokie umiejętności interpersonalne, w szczególności praca w zespole, komunikatywność
  • umiejętność analitycznego myślenia i skutecznego rozwiązywania problemów
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Mile widziane

  • znajomość zagadnień związanych z administracją narzędziami Atlassian Jira i Confluence wraz z rozszerzeniami, w tym certyfikacja z zakresu administrowania tymi narzędziami
  • znajomość narzędzia MS Sharepoint z perspektywy zaawansowanego użytkownika lub administratora
  • doświadczenie w programowaniu, znajomość SQL
  • znajomość architektury mikroserwisów i zagadnień integracyjnych
  • praktyczna wiedza w zakresie zarządzania projektami i wymaganiami
  • certyfikat Scrum Master

Zadania na stanowisku

Poszukujemy osób do implementacji i rozwoju narzędzi do zarządzania projektami opartych na technologiach Atlassian oraz do analizy biznesowo-systemowej dotyczącej rozwoju organizacji i systemów w obszarze kredytowym banku, rozwoju platformy sprzedażowej w firmie telekomunikacyjnej lub platformy transakcyjnej w domu inwestycyjnym

Za co będziesz odpowiedzialny

  • analiza potrzeb Klienta w zakresie aplikacyjnego wsparcia procesów zarządzania projektem
  • realizacja i czynny udział w projektach wdrożeniowych systemów opartych o narzędzia Atlassian od etapu inicjatywy aż do wdrożenia
  • prowadzenie spotkań z Klientem w celu ustalenia potrzeb i wymagań
  • projektowanie rozwiązań systemowych oraz nadzorowanie procesu wdrażania ich zgodnie z wymaganiami biznesowymi
  • modelowanie procesów biznesowych
  • tworzenie dokumentacji obejmującej specyfikację wymagań funkcjonalnych oraz systemowych
Idealne CV dla stanowiska Analityk Biznesowo-systemowy przygotujesz w 5 minut.

Od początku istnienia Eyzee zależy nam na budowaniu firmy, w której ludzie chcą długo pozostawać. Dlatego zapraszamy wszystkich do współtworzenia procesów i dbamy o transparentność w komunikowaniu ich. Tworzymy przyjazne miejsce pracy i rozwoju dla specjalistów, zapewniamy ciekawe wyzwania, dbając o dobrą komunikację i atmosferę w zespole. Zespoły Eyzee pracują u klientów w różnych lokalizacjach, dlatego dbamy o regularne spotkania w firmie, podczas których prezentujemy informacje o aktualnych wydarzeniach na różnych projektach, umożliwiamy lepsze poznanie się osób z różnych części organizacji. Współpracują z nami osoby chcące dzielić się wiedzą, zaangażowane, otwarte i z poczuciem humoru. Niehierarchiczna struktura Eyzee sprzyja nawiązywaniu bliskich relacji.

Pracownicy Eyzee korzystają z takich benefitów jak:

  • płatne dni wolne,
  • służbowy laptop i monitor,
  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej w Medicover,
  • sportowa karta Multisport,
  • szkolenia in-house,
  • spotkania „Talk&Beer”, wyjazdy integracyjne,
  • upominki i spotkania dla dzieci,
  • owocowe poniedziałki,
  • kawa, mleko i wybór herbat.

Ofertę wynagrodzenia w Eyzee uzależniamy od wiedzy, kompetencji i doświadczenia danej osoby. Dbamy, aby wpisywała się w naszą siatkę płac. Regularnie, przynajmniej dwa razy w roku, przeprowadzamy przegląd wynagrodzeń, aktualizując stawki do wymagań rynku. Każdorazowo publikując ofertę pracy podajemy widełki wynagrodzenia przewidziane na danym stanowisku.

Biuro Eyzee znajduje się przy ul. Hanki Czaki, blisko Metra Marymont. Przestrzeń jest nieformalna, przyjazna, ze wspaniałym widokiem. Część z naszych pracowników pracuje u klientów w centrum Warszawy i w jego pobliżu.

W Eyzee umożliwiamy rozwój kariery pracowników, chętnie rozmawiamy o możliwych kierunkach dalszego rozwoju i jesteśmy elastyczni w ich realizacji. Dajemy możliwość pracy, która szybko buduje know-how i wpływa na rozwój kompetencji. Osoby chętne do brania odpowiedzialności, angażowania się w nowe zadania są wspierane i zachęcane do podejmowania takich działań.

Co roku w Eyzee wybieramy inicjatywę charytatywną, w którą chcemy się zaangażować. W ramach troski o zwierzęta opiekujemy się lemurem w warszawskim zoo. Zachęcamy również pracowników do postawy ekologicznej poprzez segregację śmieci w biurze. W ramach budowania prozdrowotnej postawy wprowadziliśmy inicjatywę owocowych poniedziałków.

W Eyzee budujemy transparentną kulturę, w której jasno komunikujemy zasady i procedury, otwarcie dzielimy się wiedzą, budujemy platformę wymiany informacji, korzystając z nowoczesnych technologii takich jak Confluence. Zachęcamy współpracowników do angażowania się w budowanie przyjaznego środowiska pracy. Nasze wartości zdefiniowaliśmy następująco:

  • odpowiedzialni – wywiązujemy się z powierzonych nam zadań, dotrzymujemy obietnic i terminów;
  • ambitni – mamy potrzebę stałego rozwoju, wyznaczamy cele i konsekwentnie je realizujemy;
  • kompetentni – posiadamy własną metodykę działania, jesteśmy praktykami i wiemy, o czym mówimy;
  • autentyczni – jesteśmy szczerzy i bezpośredni;
  • komunikatywni – łatwo się z nami porozumieć, wspieramy się i działamy z uśmiechem.