1. Agent Ubezpieczeniowy - firma
P

Agent Ubezpieczeniowy - firma

PZU SA

Opis stanowiska

Myślisz o dalszym rozwijaniu własnej firmy? Masz kontakty biznesowe i doświadczenie w pracy z klientami? Zależy Ci na bezpieczeństwie i stabilizacji?

Nawiąż z nami współpracę i wykorzystaj swój potencjał! Zostań agentem ubezpieczeniowym.

Dlaczego warto rozpocząć z nami współpracę
prosta forma współpracy bez wkładu własnego - praca na wyłączność, czyli oferta produktowa jednej firmy
gotowe rozwiązania motywacyjne dla Ciebie i Twoich pracowników w postaci prowizji i systemu premiowego
dodatkowe wynagrodzenie w początkowym okresie współpracy
szkolenia sprzedażowe, produktowe i obsługowe przygotowane przez naszych trenerów
nowoczesne narzędzia i mobilne aplikacje wspierające codzienną pracę, sprzedaż zdalną i obsługę
nasze wsparcie marketingowe: prowadzenie strony internetowej, materiały reklamowe, wyposażenie biura i wiele więcej

Chcesz dowiedzieć się więcej o pracy agenta? Wejdź na agentpzu.pl i przekonaj się, jakie dajemy możliwości.

Prosimy o dopisanie natępującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922) dla potrzeb procesu rekrutacyjnego, prowadzonego przez firmę PZU SA. Oświadczam, że podane przeze mnie dane są kompletne, zgodne ze stanem faktycznym i nie naruszają jakichkolwiek praw osób trzecich.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie PZU SA z siedzibą w Warszawie (00-133) przy al. Jana Pawła II 24. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania. Dane przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do prowadzenia tego procesu.

Opublikowane przez:

Idealne CV dla stanowiska Agent Ubezpieczeniowy - firma przygotujesz w 5 minut.