1. Agent Ubezpieczeniowy
P

Agent Ubezpieczeniowy

PZU SA

Opis stanowiska

Łatwo nawiązujesz kontakty i cenisz sobie niezależność? Myślisz o zmianie pracy lub szukasz dodatkowej? Bądź swoim własnym szefem i pracuj tak, jak Ci wygodnie!
Zostań profesjonalnym agentem PZU , oferuj swoim klientom najlepszą jakość obsługi i całą gamę produktów ubezpieczeniowych.

Dlaczego warto rozpocząć z nami współpracę jako agent wyłączny
samodzielnie decydujesz o swoim czasie pracy
masz realny wpływ na poziom swoich zarobków
oferujemy ścieżkę rozwoju i atrakcyjne programy premiowe, w tym dodatkowe wynagrodzenie za sprzedaż w pierwszych latach współpracy
możesz rozpocząć z nami współpracę i połączyć ją ze swoją obecną pracą
pomożemy Ci w otworzeniu własnej działalności gospodarczej - aby rozwinąć swoją firmę, nie musisz mieć wkładu własnego i doświadczenia
udostępnimy Ci narzędzia do sprzedaży i obsługi zdalnej
otrzymasz od nas indywidualny program wdrożenia oraz pakiet szkoleń produktowych i rozwojowych prowadzonych przez naszych trenerów
możesz liczyć na nasze wsparcie marketingowe: prowadzenie strony internetowej, materiały reklamowe, wyposażenie biura i wiele więcej

Jakie będą Twoje zadania
sprzedaż produktów ubezpieczeniowych, zdrowotnych oraz finansowych
doradztwo i budowanie długofalowych relacji z klientem
aktywne pozyskiwanie klientów
ciągłe doskonalenie wiedzy produktowej i sprzedażowej

chcesz podjąć nowe wyzwania
lubisz kontakty z ludźmi i łatwo je nawiązujesz
masz przynajmniej średnie wykształcenie
nie jesteś osobą karaną
Chcesz dowiedzieć się więcej o pracy agenta? Wejdź na agentpzu.pl i przekonaj się, jakie dajemy możliwości.

Prosimy o dopisanie natępującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922) dla potrzeb procesu rekrutacyjnego, prowadzonego przez firmę PZU SA. Oświadczam, że podane przeze mnie dane są kompletne, zgodne ze stanem faktycznym i nie naruszają jakichkolwiek praw osób trzecich.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie PZU SA z siedzibą w Warszawie (00-133) przy al. Jana Pawła II 24. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania. Dane przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do prowadzenia tego procesu.

Opublikowane przez:

Idealne CV dla stanowiska Agent Ubezpieczeniowy przygotujesz w 5 minut.