Z

Zabka

Opis stanowiska

Twoje zadania:

  • rozładunek i załadunek towaru przy pomocy wózka widłowego
  • kompletacja zamówień
  • uzupełnianie miejsc zbiórki w procesie kompletowania, uwzględniając zasadę fifo-fefo
  • sortowanie i przewożenie opakowań kaucyjnych
  • udział w inwentaryzacji towaru na magazynie

Oczekujemy:

  • posiadania uprawnień do obsługi wózków widłowych
  • gotowości do pracy w systemie III zmianowym
  • gotowości do wyjazdów służbowych
  • dyspozycyjności
  • dokładności, odpowiedzialności i uczciwości
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie
    w oparciu o umowę o pracę
  • Brak okresu próbnego
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
    m.in. premie i dodatki
  • Niezbędna odzież robocza
  • Pakiet benefitów: pakiet sportowy, pakiet medyczny, bony świąteczne, paczki dla dzieci
  • Dobra atmosfera pracy
Idealne CV dla stanowiska przygotujesz w 5 minut.