Trwa wysyłanie danych...
Proszę czekać.
InterviewMe

Blog › Rozmowa kwalifikacyjna

kłamstwa rekruterów
Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna – 8 najczęstszych kłamstw rekruterów

Czy rekruterzy na rozmowach kwalifikacyjnych zawsze mówią prawdę? Którym stwierdzeniom warto się przyjrzeć dokładniej?

złe prowadzenie rekrutacji
Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna – 5 oznak złego prowadzenia rekrutacji

Musisz pamiętać o tym, że rekrutacja to dwustronny proces. Oprócz wyboru pracownika przez pracodawcę, także Ty wybierasz swojego przyszłego pracodawcę. Zobacz, czy któryś z tych 5 sygnałów złego prowadzenia rekrutacji nie pojawił się na Twojej rozmowie kwalifikacyjnej!

pytania na rozmowie kwalifikacyjnej
Rozmowa kwalifikacyjna
Jakie pytania na rozmowie kwalifikacyjnej zadać pracodawcy?

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej zadajesz pytania, które sprawią, że pracodawca Cię zatrudni? Większość kandydatów o tym zapomina. Zobacz pytania jakie powinieneś zadać pracodawcy na rozmowie kwalifikacyjnej, aby sprawić dobre wrażenie i zwiększyć swoje szanse na otrzymanie pracy.

jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, aby dostać pracę.
Rozmowa kwalifikacyjna
Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, aby dostać pracę?

Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, aby otrzymywać więcej ofert pracy? Zobacz 7 sprawdzonych porad, co musisz zrobić wcześniej, aby uzyskać przewagę nad innymi kandydatami. Zyskasz pewność siebie i wypadniesz znacznie lepiej, a w rezultacie otrzymasz pracę, na której Ci zależy. Czytaj więcej!

najczęstsze pytania na rozmowie kwalifikacyjnej
Rozmowa kwalifikacyjna
Najczęstsze pytania na rozmowie kwalifikacyjnej... i najlepsze odpowiedzi.

Skoro jesteś już na rozmowie, teraz wystarczy umiejętnie potwierdzić to, co napisałeś w CV. Jak? Przygotuj odpowiedzi na najczęstsze pytania na rozmowie kwalifikacyjnej. Pokaże Ci, jakich odpowiedzi pracodawca oczekuje od idealnego kandydata.

rozmowa kwalifikacyjna - jak podać dłoń rekruterowi
Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna - jak podać dłoń rekruterowi?

Czy wiesz, że wyrobienie pierwszej opinii o Tobie zajmuje rekruterowi 5 do 10 sekund? Jeżeli chcesz dostać pracę musisz przejść przez rozmowę kwalifikacyjną. To proste! Co zrobić, by zostawić dobre wrażenie na rekrutacji? Zacznij od dobrego uścisku dłoni! Mam dla Ciebie kilka rad.

rozmowa kwalifikacyjna przez telefon
Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna przez telefon: 5 rad jak się przygotować.

Rozmowa kwalifikacyjna przez telefon? Skąd ten pomysł? Z oszczędności czasu! Rekruterzy w ten sposób wstępnie poznają kandydatów. Zrobienie dobrego wrażenia jedynie za pomocą swojego głosu jest kluczowe.Jest kilka uniwersalnych rad dotyczących rekrutacji przez telefon. Co zrobić, by pierwsze wrażenie było korzystne?

rozmowa kwalifikacyjna - dlaczego pytać rekruterów
Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna - dlaczego pytać rekruterów?

le razy po rozmowie wydawało się, że świetnie Ci poszło, ale w końcu nie było finału w postaci otrzymania pracy? Co było nie tak? Dlaczego się nie udało? Najprawdopodobniej jedyną osobą, która zna odpowiedź na te pytania, jest Twój rekruter. Informacja zwrotna, pomoże Ci ustalić, co zmienić i dopracować na kolejnych rozmowach. Dlaczego, o co i w którym momencie zapytać rekrutera?