Trwa wysyłanie danych...
Proszę czekać.
InterviewMe

Blog › CV

zdjęcie do CV
CV
Zdjęcie do CV - 4 rady jak je wybrać i czego unikać (Przykłady)

Zobacz jakie zdjęcie wstawić do CV, aby sprawić dobre pierwsze wrażenie. Pokażę Ci 4 błędy, których powinieneś za wszelką cenę unikać.

zainteresowania w CV
CV
Zainteresowania w CV – 6 rad jak opisać hobby w CV [Przykłady]

Czy warto opisywać swoje zainteresowania w CV? Oczywiście, że tak! Jeśli masz ciekawe hobby, spróbuj opisać je tak, aby zainteresować rekrutera swoją osobą. Co zrobić, aby zainteresowania pomogły Ci znaleźć pracę?

cv studenta
CV
Pierwsze CV studenta bez doświadczenia - 8 rad jak napisać (+Wzór)

Nie mam pracy, bo nie mam wymaganego doświadczenia. Nie mam doświadczenia, bo nie mogę znaleźć pracy. Znasz ten problem? Zobacz, jak napisać pierwsze CV studenta!

niemieckie cv
CV
CV po niemiecku - wzór, przykłady i rady, jak je napisać.

Zastanawiasz się, jak napisać CV po niemiecku, żeby szybciej znaleźć pracę? W tym artykule zobaczysz, jak uniknąć błędów i napisać skuteczne CV.

szybkie cv
CV
Szybkie CV. Zobacz, jak napisać skuteczne CV w kilka minut [+PRZYKŁADY].

Chcesz napisać szybkie CV, które da Ci zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Zobacz nasze rady i stwórz skuteczne CV teraz.

kreator CV online
CV
Kreator CV - Zobacz Jak w 5 Minut Zmieniają się te 4 CV.

Zobacz jak wykorzystaliśmy kreator CV online, aby szybko ulepszyć CV dla tych 4 kandydatów. Porównaj wersję "Przed" i "PO". Która podoba Ci się bardziej?

strona wizytówka
CV
Jak stworzyć stronę - wizytówkę, która da Ci zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną?

Jeśli ktoś ma się Tobą zainteresować i zaprosić Cię na rozmowę, to musi widzieć w Tobie kogoś, kto ma to “coś”, na czym mu zależy. Musisz więc “to” pokazać światu. Zobacz, jak zrobić to za pomocą strony internetowej.

przepis na skuteczne CV
CV
Przepis na dobre CV według 25 ekspertów

24 ekspertów zdradza, jak napisać dobre CV, z którym znajdziesz pracę szybciej. Czy jest na to prosty sposób? Okazuje się, że tak. Większość kandydatów wie, jak unikać podstawowych błędów, ale tylko nieliczni wiedzą, czego pracodawcy szukają w CV. Dołącz do nich, a stworzysz CV, z który zmienisz pracę znacznie szybciej.

profesjonalne cv
CV
Profesjonalne CV, które zapewni Ci pracę. Sprawdź!

8 sprawdzonych, ale mało znanych porad od rekrutera. Zobacz jak napisać profesjonalne CV i jakich błędów musisz unikać. 90% CV zawiera większość z tych błędów. Sprawdź ile z nich jest w Twoim!

referecnje
CV
Referencje w CV - 5 rad jak je wykorzystać, aby dostać pracę?

Czyje referencje są najważniejsze i gdzie je umieścić? Zobacz, jak dodać je do swojego CV.Pokażę Ci, co zrobić z referencjami, które zdobywasz od swoich pracodawców i jak napisać CV, które przyciągnie uwagę rekrutera!

przykład CV wzór Piotr
CV
Zobacz przykład CV Piotra "przed" i "po" zmianach

Zobacz przykład CV Piotra "przed" i "po zmianach", które wprowadziliśmy w ramach konsultacji i opracowania CV dla niego. Widzisz różnicę?

tłumaczenie cv
CV
Tłumaczenie CV - 9 błędów w Twoim CV po angielsku

Nawet nie zdajesz sobie sprawy, że popełniasz te błędy. Przeczytaj dokładnie ten wpis zanim kiedykolwiek wyślesz swoje CV po angielsku. Popraw te błędy zanim Twoje CV trafi do kosza

tłumaczenie cv
CV
Tłumaczenie CV na angielski: zwroty, wskazówki oraz typowe błędy.

Jeśli jesteś przekonany, że chcesz samodzielnie wykonać tłumaczenie CV i listu, przed Tobą 6 rad i sztuczek, z jakich także korzystają profesjonalni tłumacze w codziennej pracy.

cv na zamówienie
CV
CV na zamówienie - 7 rzeczy, warto sprawdzić, zanim kupisz CV

6 rzeczy, które musisz wiedzieć, zanim zdecydujesz się na opracowanie Twojego CV na zamówienie.

klauzula do CV
CV
Aktualna Klauzula do CV (2017) - 4 Rzeczy, Które Musisz Wiedzieć.

Tutaj sprawdzisz i pobierzesz aktualną klauzulę o ochronie danych osobowych. Upewnij się, że stosujesz wszystkie wskazówki opisane w artykule.

nowoczesne cv
CV
Nowoczesne CV – 7 rad, jak odświeżyć CV, aby dostać pracę

7 skutecznych rad jak napisać nowoczesne CV, które da Ci więcej zaproszeń na rozmowy. Usuń z CV elementy, które sprawiają, że wygląda na przestarzałe.

kreator CV
CV
Program do pisania CV – stwórz CV online w 5 minut!

Przez kilka ostatnich miesięcy pracowaliśmy na zupełnie nową wersją naszego kreatora CV i listów motywacyjnych. Dostaliśmy od Was wiele uwag i wskazówek uwag. Udało nam się wprowadzić w życie większość z nich Czym różni się nowy program do pisania CV?

jak napisać skuteczny życiorys
CV
Jak napisać życiorys zawodowy? Wzór, przykłady i 10 wskazówek

10 skutecznych, ale nieznanych rad jak napisać życiorys, który zapewni Ci pracę. Zobaczysz też wzór i przykłady , dzięki czemu dowiesz się jak napisać idealne CV, które przekona każdego pracodawcy, aby zaprosił Cię na rozmowę kwalifikacyjną. 95% kandydatów nie korzysta z tych rad, a Ty? Czytaj więcej!